O nás

Topinfo se představuje

Společnost Topinfo s.r.o. se zabývá poskytováním specializovaných služeb a produktů souvisejících se softwarem a internetovým marketingem. V oboru působíme od roku 1998 a reprezentuje nás kvalita, solidnost, profesionální přístup a zejména snaha vždy pomoci zákazníkovi dotáhnout projekt do úspěšného konce.

Kdo jsme

Jsme tradičním dodavatelem internetových řešení. Jsme stabilní a silná společnost se zázemím a s týmem mnoha odborníků, kteří rozumějí své práci a dělají ji s nadšením.
Více informací

Proč si vybrat právě Topinfo?

Jsme si vědomi, že volba dodavatele služeb v oblasti internetu, marketingu a softwaru je pro zákazníka klíčovým rozhodnutím. Více než stovka našich stávajících zákazníků, kterým dlouhodobě pomáháme v oblasti internetových řešení, je dle našeho průzkumu přesvědčena, že si vybrali dobře.

Naše přednosti

  • Nasloucháme Vám a navrhujeme individuální řešení
  • Zaručujeme dlouhodobý servis
  • Vybíráme optimální řešení
  • Výsledek naší práce je reprezentativní a profesionální
  • Klademe důraz na spolehlivost a rychlost
  • Důvěrnost je samozřejmostí
Více informací

Naše vize

Základem společnosti Topinfo jsou lidé. Pracujeme jako tým, máme společnou vizi směřování firmy a víme, co a jak chceme dělat. Naši klíčoví lidé mají rozsáhlé zkušenosti s vývojem softwaru, vnitrofiremními procesy, marketingem a internetovou reklamou.

Cílem naší práce je:

  • Účelnost a užitečnost
  • Kvalita
  • Dlouhodobý vztah
Více informací

Portál TZB-info

Společnost Topinfo s.r.o. je provozovatelem oborového internetového portálu TZB-info (www.tzb-info.cz) pro oblast stavebnictví, úspor energií a technických zařízení budov.

Respektovaný zdroj informací

TZB-info je úspěšným projektem, pro který společnost Topinfo zajišťuje kompletní servis od technické správy až po zajištění odborného obsahu a prodej reklamy. Portál je jedním z nejnavštěvovanějších míst na českém internetu v celém stavebnictví. Díky svému výjimečnému postavení se stal často citovaným médiem v oblasti energetiky a úspor energií.
Více informací


Pro koho pracujeme

Topinfo
tradiční dodavatel výjimečných řešení

Navrhujeme, vytváříme a pomáháme provozovat internetové prezentace, intranety, extranety, portály, informační systémy a zakázkové aplikace na míru. Máme dobré nápady a pomůžeme Vám komplexně řešit otázky provázání internetu, reklamy a elektronické komerce. Zakládáme si na solidnosti, kvalitě a garanci vysokého standardu všech služeb. Jsme stabilní společnost se zázemím a tradicí v oboru, ale děláme věci jinak a máme stále nové nápady.

Kontakt

Křenova 438/3
162 00 Praha 6

tel: +420 233 081 141
e-mail: