Redakční systém Topinfo CMS

Funkce a moduly Topinfo CMS Verze a ceny Topinfo CMS

Chcete mít kdykoliv možnost zasáhnout do jakéhokoliv obsahu i vzhledu Vaší internetové prezentace, zařazovat do prezentace nové produkty a aktualizovat rozsáhlou databázi podkladů ke stažení? Nebo chcete jen zadávat novinky a mít někoho, kdo bude dělat veškeré ostatní aktualizace za Vás? Řešením je nasadit redakční systém neboli Web Content Management System (CMS).

Co znamená redakční systém Topinfo CMS 

Redakční systém Topinfo CMS je profesionální nástroj pro správu obsahu internetových prezentací. Umožňuje snadnou a rychlou komplexní správu Vašeho webu. Široká škála modulů Topinfo CMS zajistí veškerou požadovanou funkčnost důležitou pro Vaše návštěvníky a potenciální zákazníky.

O kvalitě a budoucnosti Topinfo CMS nejlépe vypovídají realizované projekty. Topinfo CMS si vybraly významné české i zahraniční společnosti jako klíčový nástroj pro svoji propagaci na webu. Více než 200 implementací Topinfo CMS nás zavazuje i motivuje k dalšímu vývoji a zdokonalování funkcí.

A co když je Váš administrátor zrovna zaneprázdněn jinými povinnostmi anebo má právě dovolenou? Vždy máte možnost využít služeb technické podpory Topinfo, která zajistí řešení Vašich požadavků na aktualizace.

Klíčové vlastnosti redakčního systému Topinfo CMS

  • jednoduché a intuitivní ovládání
  • běžné aktualizace obsahu může provádět kdokoliv bez znalosti kódu HTML
  • široká škála volitelných modulů – aktuality, správa struktury webu, manažer obrázků, manažer souborů, katalog výrobků, fulltextové vyhledávání, adresář kontaktů, statistiky návštěvnosti, diskuze, ankety atd.
  • plná podpora optimalizace SEO
  • úplná administrace prostřednictvím webového rozhraní – včetně například možnosti zasáhnout do grafického rozložení stránek
  • přístup k jednotlivým částem dle uživatelských práv
  • komfortní práce s obrázky prostřednictvím fotogalerií
  • univerzální a plně konfigurovatelná architektura

Pro koho pracujeme

Topinfo
tradiční dodavatel výjimečných řešení

Navrhujeme, vytváříme a pomáháme provozovat internetové prezentace, intranety, extranety, portály, informační systémy a zakázkové aplikace na míru. Máme dobré nápady a pomůžeme Vám komplexně řešit otázky provázání internetu, reklamy a elektronické komerce. Zakládáme si na solidnosti, kvalitě a garanci vysokého standardu všech služeb. Jsme stabilní společnost se zázemím a tradicí v oboru, ale děláme věci jinak a máme stále nové nápady.

Kontakt

Křenova 438/3
162 00 Praha 6

tel: +420 233 081 141
e-mail: